Konya ili Karapınar ilçesinde siz değerli müşterilerine uzun yıllardan bu yana önemli hizmetler sunan Has Mersin Tantuni ve Izgara Salonu isimli işletme olarak her zaman rahat, kaliteli, taze, lezzetli ve uygun fiyatlı hizmetler sunmakta ve bu hizmetler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini, takdirlerini ve beğenilerini kazanmaktayız. İşletmemizin düzenli aralıklar ile temizlenmesine özen göstermekteyiz. Gösterdiğimiz bu özen sayesinde bünyemizde temizlik elemanlarımızın bulunmasını sağlamaktayız. İşletmemiz de her zaman temizlik elemanları bulundurmakta ve aynı zamanda kaliteli yapılara sahip temizlik malzemeleri kullanmaktayız. Bu özellikler sayesinde siz değerli müşterilerimizin her zaman temiz ve sağlıklı şekilde hizmetler alabilmenizi sağlamaktayız. İşletme olarak ortaya koyduğumuz gıda hizmetlerini her zaman uygun fiyatlar ile sunmakta ve sizlerin maddi açıdan memnuniyetleriniz kazanılmaktadır.

 

İşletme olarak bünyemizde her zaman mesleklerinde deneyimli elemanlar bulundurmaktayız. Deneyimli yapılara sahip elemanlar sayesinde hizmetlerimizin kaliteli yapılara sahip olmasını sağlamaktayız. Müşterilerimizin memnuniyetlerinin kazanılması açısından deneyimli elemanlara sahip olmamız çok önemli bir konumda yer almaktadır. Bu sebepten dolayı elemanlarımızın tamamına geniş çaplı ve düzenli şekilde eğitimler vermekte ve bu eğitimler sayesinde müşterilerimizin memnuniyetlerini kazanmaktayız.

 

Sizlerin de bu şekilde kaliteli, lezzetli, taze, profesyonel, uygun fiyatlı ve sorunsuz şekilde hizmetler almaya ihtiyacınız var ise eğer Konya restoran sektöründe hizmet veren işletmemiz bünyesine gelerek memnun kalacağınız ve en ufak bir pişmanlık dahi yaşamayacağınız şekilde hizmetler alma şansına sahip olabilirsiniz.